Priority ה-ERP לארגון שלך

מערכת ERP: כוח העל של הארגון

מערכת ERP כמו Priority – מחברת בין אנשים, נתונים ותהליכים בארגון, ומאפשרת לקבל החלטות ולנווט בקלות, בזמן אמת על בסיס נתונים.

אנחנו ב-BINA מבינים שטכנולוגיה היא רק ההתחלה.

עם ניסיון של 20 שנה כבכירים בארגונים, יש לנו הבנה עמוקה המייצרת פתרונות שהם מעבר לטכנולוגיה. הם המאפשרים לארגון לקבל החלטות על בסיס נתונים והופכים אותו למצליח וחכם יותר. זו המומחיות שלנו ב- BINA.

נשמח לספק לכם שירותי ייעוץ והדרכה, אפיון, פיתוח, ושדרוג מערכת הERP  שלכם.

שילוב BI ו- ERP – בואו לגלות איך הכל מתחבר

מערכת ERP מחברת בין מערכות, תהליכים ונתונים מתחומים שונים בארגון, ובעזרת הצגת הנתונים ב BINA עסקית, עוזרת לארגון לשפר ולייעל תהליכים, למקסם רווחים ולחסוך משאבים.

כדי שהארגון יגיע לקפיצת המדרגה הזו, המידע העסקי חייב להיות מונגש למערכת ה-BI  שלכם. במרבית המקרים, מערכת Enterprise Resource Planning -ERP מהווה את ליבת הידע הארגוני: הנהלת-חשבונות, כספים, מלאי, רכש, כוח-אדם ותהליכים נוספים.

בין אם יש לכם מערכת ERP מבית פריוריטי, SAP Business One, Microsoft או אחרת – אנחנו נדאג שהכל יתחבר ונאפשר לכם לנהל את העסק בהתבסס על בינה עסקית.

מבט-על על הארגון I תובנות בלחיצת כפתור I חסכון בזמן ומשאבים

הגיע הזמן להתפנות למשימות החשובות באמת.

בואו נדבר

אודות השילוב בין מערכת ERP ומערכת BI

מערכת ERP מהווה את ליבת הידע הארגוני ומאפשר ניהול כולל ותמיכה בכל הפעילות העסקית, הלוגיסטית והפיננסית של הארגון: מכירות, פיננסים, משאבי אנוש, ייצור, מלאי, שרשרת אספקה ועוד.

באמצעות מערכת ERP ההנהלה מקבלת מבט רוחבי פיננסי ותפעולי על העסק כולו, וכשהחברה צומחת- המערכת גדלה איתה. אנחנו ב-BINA יודעים לתת מענה לכל נקודה בדרך, כולל פיתוח מודולים ספציפיים לפעילויות מסוימות.

השילוב של מערכת ERP עם מערכת BI מאפשרת לארגון לא רק לקבל את התמונה המלאה, אלא גם לנווט את הארגון בקלות, לראות את הנתונים בזמן אמת, ולקבל החלטות מושכלות.

אודות BINA

BINA היא חברת בוטיק עם ניסיון של 20 שנה כבכירים בארגונים, בתחום הטמעת מערכות BI ו- ERP. כוח-העל שלנו נובע מהחיבור בין אנשים, נתונים ותהליכים, בהתאמה מדויקת לכל ארגון ולכל מנהל וליווי שלהם כשותפים לדרך.

למה BINA? כי הטכנולוגיה היא רק ההתחלה…

  1. יש לנו ניסיון עסקי כבכירים ומנהלי כספים בארגונים של מעל 20 שנה. אנחנו מזהים בקלות את האתגרים הייחודיים לארגון והתאמת הפתרון היא המומחיות שלנו.
  2. Priority או כל מערכת ERP – זה לא רק טכנולוגיה. לכל ארגון יש אופי וצרכים שונים, ואנו מפתחים מערכות עם התאמה מדויקת לארגון ולמנהלים
  3. כמומחי BI אנחנו מתאימים לכל מנהל ומנהלת את המידע והתובנות המעניינים אותם.
  4. אנחנו מלווים אתכם צעד צעד בתהליכי ההטמעה והפיתוח, כדי שתקבלו מבט-על על הארגון ותוכלו לקבל החלטות בתנאים אופטימליים.
  5. המחיר שלנו תחרותי. תבדקו אותנו!

מוכנים להכיר את המערכת שתזניק את הארגון קדימה? דברו איתנו

*עדיין חוששים? תנו לנו להרגיע אתכם. הלקוחות שלנו הולכים איתנו לאורך שנים. אפשר ואף מומלץ להתחיל צעד צעד ולבחור במודול מסוים. המערכת גמישה וקל לשדרג אותה לפי הדרישות או לפי קצב הצמיחה. ככה זה כשרצים למרחקים ארוכים.

כתבו עלינו

המגזין הכלכלי כלכליסט בכתבה על בינה BI (לחצו על הקישור).

לקוחות BINA מספרים כיצד הפכה מערכת ERP לכוח-העל של הארגון

רן שגב, בעלים של פלומה

פלומה היא חלוצה עולמית בתחום מוצרי קוסמטיקה המבוססים על מרכיבי ים המלח. אנו מעסיקים עשרות עובדים ומוכרים למאות אלפי לקוחות במעל 30 מדינות, בארה"ב, אירופה, אוסטרליה והמזרח הרחוק. המפעל בישראל הינו בעל יכולת ייצור גבוהה, עמידה בתקנים, ויכולת אספקה מהירה.

BINA מאפשרת לנו לנהל את המערך המורכב הזה ביעילות ובמינימום משאבים, הן באמצעות מערכת Priority והן באמצעות מערכת BI.

מערכת Priority מאחדת את כל התהליכים השוטפים של העסק ומאפשרת שילוב של נתוני מידע שונים מכמה מקורות שונים: תפעול, ייצור, חלפים, מלאי, מכירות, יצוא ועוד- כל הנתונים זמינים לנו בלחיצת כפתור.

BINA מלווה אותנו גם בהטמעה ופיתוח מערכת BI המאפשרת לנו שליטה מלאה, גמישות, וקבלת החלטות בזמן אמת מבוססת נתוני רווחיות, ניהול מלאי, מכירות, גבייה וייצור.

בזכות הטמעה נכונה ותמיכה שוטפת, המערכות מאפשרות לנו אופטימיזציה וייעול תהליכים והיא כוללת גם שליטה וגם בקרה על המתרחש בכל מחלקה בחברה לאורך זמן.

איך אומרים פריוריטי או Priority?

מערכת ERP מבית חברת התוכנה "פריוריטי סופטוור בע"מ" הישראלית הנה אולי מערכת הERP הנפוצה בישראל וכמובן שהיא נקראת על שמה של חברת הפיתוח עצמה.

בישראל נהוג לכנות אותה בשפה העברית והיות באנגלית שם חברת הפיתוח הוא "Priority Software" משתמשים בכתיב הלועזי בצורה נפוצה מאוד והיות והחברה ומוכרת על-יד גופים בינלאומיים כמו Gartner, IDC ואחרים.

עוד על מערכת הפריוריטי וחברת הפיתוח העומדת מאחוריה בקישור www.priority-software.com/il

Comments are closed.