מקרי בוחן – איך הופכים נתונים לתובנות?

בינה עוסקת בתחום ה-BI  למעלה מעשור ומלווה ארגונים משלב האפיון, להטמעה ועד הליווי השוטף. כ- Silver partner של מיקרוסופט, אנו מפתחים עבור לקוחותינו פתרונות בהתאמה אישית, המבוססים על מערכת POWER BI – מערכת ה-BI הטובה בעולם.

החלטנו לשתף אתכם בכמה סיפורי הצלחה של לקוחות וכדי לאפשר לכם לראות בעצמכם – איך הופכם נתונים לתובנות.

רוצים לקבל לתיבת המייל את מקרי הבוחן המלאים? צרו קשר בטופס

אופיר טורס

נטע גפני, מנהלת השיווק באופיר טורס, משתפת למה הם בחרו להטמיע מערכת BI עם בינה:

"עברנו מתהליך הפקת דוחות מסורבל לתהליך פשוט, מהיר ומעודכן בזמן אמת. היום אנחנו מקבלים דוחות נוסעים, יעדים או רווחיות בקליק אחד קטן.

הגענו לבינה לאחר שעבדנו עם 3 מערכות תפעוליות שונות לתיירות פנים וחוץ, סיטונאות וקמעונאות ותהליך הפקת הדוחות היה ארוך ומסורבל.

רצינו מערכת אחת שתתחבר למערכות הישנות ותפיק דוח מותאם אישית בזמן אמת לכל מנהל".

רוצים לגלות איך אופיר טורס הפכו נתונים לתובנות בקליק אחד? לקריאת ה-Case study המלא של אופיר טורס >>> לחצו להשארת פרטים ומקרה-הבוחן יישלח אליכם במייל.

מקרה בוחן למערכת BI - אופיר טורס

גבעסול

מה גרם לגבעסול – חברה המעסיקה מאות עובדים ב-7 אתרים ומרכזי פיתוח שונים להבין שהם צריכים מערכת BI?

יגאל אביב, CIO גבעסול מסביר:

"הייתה לנו גם קודם מערכת BI, אבל כיום יש לנו שותפים לדרך שעוזרים לנו להבין את הנתונים ולשפר מדדים. בזכות המומחים של בינה, היום אנחנו יודעים להסתכל על כל זרועות הארגון ולהגיב בזמן בלי מאמץ. בעצם עברנו ממצב של מאמצים לשלוף נתונים –  למצב של תחקור והבנת נתונים".

רוצים להבין איך הופכים נתונים לתובנות שיכולות לשפר גם לכם את השורה התחתונה? לחצו להשארת פרטים ומקרה-הבוחן יישלח אליכם במייל.

מקרה בוחן למערכת BI - גבעסול

פלומה ים המלח

אם תשאלו את רן שגב, הבעלים של פלומה ים המלח מה עוזר למנהלים בחברה לקבל החלטות מהירות מבוססות על מידע מדויק, הוא יספר לכם על 2 יתרונות משמעותיים: השקעה במערכת Power BI ובחירה בצוות BINA כשותפים לדרך:

"אין ספק שההשקעה במערכת החזירה את עצמה במהירות וגרמה לנו להשתפר. לדעתי ארגון שמבין שקצב ההתרחשויות בשוק עולה כל הזמן, חייב מערכת BI  ובינה, עם שירות מקצועי ואישי מעולה עוזרת לנו להבין וליישם את זה".

כמה זמן אתם מבזבזים על חיפוש נתונים?

רוצים לדעת אם מערכת Power BI מתאימה גם לכם?

לקבלת ה-Case study לחצו להשארת פרטים ומקרה-הבוחן יישלח אליכם במייל.

מקרה בוחן למערכת BI - פלומה

בואו נדבר

רוצים להכיר עוד לקוחות שלנו? בקרו בעמוד הלקוחות.

Comments are closed.