פתרונות BI

היי-פרופיט מציעה מציעה ללקוחותיה פתרונות Business intelligence (BI) מבוססי מערכת POWER BI מבית מיקרוסופט, המאפשרת לעסק שלכם לצעוד אל המאה ה21 עם יכולות ניתוח עסקי המתקדמות ביותר – כל זה בנגישות נוחה ובלחיצת כפתור.

מומחי היי-פרופיט יתאימו את מערכת POWER BI לצרכים העסקים, תפעולים ופיננסים שלכם ולמבנה הארגוני ותלווה את תהליך ההטמעה והתפעול השוטף בארגון.

למידע נוסף ותאום פגישת הכרות, צרו קשר כאן.

פתרונות BI

פתרון BI ארגוני מבוסס Power BI מבית מיקרוסופט

פתרון BI ארגוני

פתרון BI ארגוני מאפשר לעסק שלכם לאסוף ולנתח את הנתונים העסקיים שלכם באופן קל ויעיל ובהתבסס על דו"חות וגראפיים המקובלים בתחום הפעילות שלכם ובכך להתבסס על חכמת ההמון, או להתאים כלי ניתוח והצגת התוצרים לצרכים הפרטניים שלכם.

מערכת Power BI מבית מיקרוסופט מציגה לכם לוח-שעונים ארגוני, או כזה המותאם אישית לדרג הניהולי ובמבט אחד תוכלו לקבל תמונת מצב, התראות לגבי נתונים קריטיים בתהליך העסקי או התפעולי שלכם, מדדים חשובים וכלי בקרה אחרים.

בפועל מערכת Business intelligence מאפשרת לכם לבצע אנליטיקות מתקדמות המניבות תובנות עסקיות חשובות לארגון. זאת, על-ידי חיבור לבסיס-הנתונים של מערכות המידע השונות בארגון, טיוב ואיחוד שלהן וכך לאפשר יצירת דו"חות מתקדמים, קביעת התראות והתרעות ליצירת תמונת 360 מעלות של הארגון.

יתרונות פתרון BI ארגוני –

  1. לוח שעונים המציג מדדים מרכזיים בארגון
  2. מידע זמן אמת
  3. נוחות וגמישות בניתוח פעילות הארגון
  4. התראות והתרעות ויזואליות לאירועים עסקיים ותפעולים חיוניים לארגון
  5. התאמה אישית של לוח השעונים בהתאם לדרג הניהולי ותחום האחריות
  6. פיתוח קל ומהיר של דו"חות וכלי-ניתוח מותאמים לארגון
  7. הרחבה לאפליקציות ארגוניות מבוססות Power Apps מבית מיקרוסופט
  8. ממשק קיים למערכות המידע הארגוניות הקיימות הנפוצות בישראל

כדי ללמוד עוד על פתרון הBI של מיקרוסופט, בקרו באתר הרשמי של המוצר פה.

טכנולוגיה

תשתית MicroSoft Power BI תומכת בעבודה מול מערכות המידע הארגוני שלכם כמו טפסי Excel או Micrsofot Project, סביבת ERP מבית Priority או SAP Buisness One, מערכות CRM כמו SalesForce וMicrosfot Dynamics וכן מערכות הנהלת-חשבונות כמו חשבשבת ואחרות.

היות וכלי Business intelligence (BI) מגיע מבית מיקרוסופט, החיבור שלו לסביבת ה365 בענן פשוטה ומהירה יחסית. כך שתשתית הארגון יכולה להתבסס על מערך של פתרון משרדי Office 365, שרת דואר-אלקטרוני Exhange 365 ומערכת CRM Dynamics 365.

כדי לאפשר לכם עבודה נוחה, מכול מקום ובכול זמן כלי הPOWER BI זמינים כמובן במחשב השולחני שלכם וגם במכשירי המובייל.

בואו נדבר